Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Novinky

AKCE: Manikúra

Zpevnění přírodních nehtů gel-lakem Jesica za 680,- Kč (běžná cena 1 200,-Kč). Více informací

Kontakt

Wellness Studio Daniela
Husova 66, 250 92 Šestajovice

775 775 074
wellnessdaniela@seznam.cz

Provozní doba studia:

pondělí: 10:00 - 19:00
úterý:     10:00 - 17:00*
středa:   10:00 - 17:00*
čtvrtek a pátek: pouze na objednání
sobota, neděle: dle dohody

* pozdější objednání dle dohody

Pozn.: provozní doba se nevztahuje na termíny cvičení.

Poradenství

Přípravky ENERGY

V našem poradenství využíváme bylinných přípravků firmy ENERGY.

Bylinky pomohou s obyčejnou chřipkou, angínou, zánětem močového měchýře, ale i se zánětem uší, zažíváním, alergií...

Bylinky pomáhají dospělým, dětem i zvířatům.

Firma ENERGY

Firma Energy je výhradně česká společnost s nadnárodní působností. Od svého vzniku v roce 1995 se prostřednictvím svých kvalitních výrobků stala průkopníkem alternativní medicíny nejen u nás, ale i jinde ve světě, kde během krátké doby získala mnohá ocenění a podporu uživatelů i odborné veřejnosti.

Její filozofie je založena na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klade tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snaží se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Přípravky ENERGY

pentagram

Přípravky Energy jsou vyjímečné potravinové doplňky, vyrobené na základě nejmodernějších poznatků alternativních věd. Současný sortiment přestavuje ucelenou nabídku vysoce účinných a zaručeně přírodních produktů z oblasti potravinových doplňků a kosmetiky. Jsou sestaveny podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance.

Základním kamenem nabídky je PENTAGRAM koncentrátů, jehož podstata vychází z vysoce efektivní metody “Regenerace v pentagramu“. Jde o světovou novinku v oblasti obnovování zdraví a jeho prevence.

Pět přípravků představuje působení pěti základních přírodních prvků s jejichž energiemi korespondují. Jejich vzájemná součinnost přispívá k detoxikaci a ozdravení celého organismu nebo jednotlivé produkty působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému.

VOLNÝ PRODEJ PRODUKTŮ PŘÍMO VE STUDIU!