Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Novinky

AKCE: Manikúra

Zpevnění přírodních nehtů gel-lakem Jesica za 680,- Kč (běžná cena 1 200,-Kč). Více informací

Kontakt

Wellness Studio Daniela
Husova 66, 250 92 Šestajovice

775 775 074
wellnessdaniela@seznam.cz

Provozní doba studia:

pondělí: 10:00 - 19:00
úterý:     10:00 - 17:00*
středa:   10:00 - 17:00*
čtvrtek a pátek: pouze na objednání
sobota, neděle: dle dohody

* pozdější objednání dle dohody

Pozn.: provozní doba se nevztahuje na termíny cvičení.

Jóga pro každého – Hathajóga

HA znamená měsíc a THA slunce

Hathajóga je styl cvičení vedoucí k celkové zdatnosti, který vychází z tradiční cesty jógy. Je vhodná pro člověka každého věku a každé úrovně fyzických možností. Cvičení přispívá k odstranění bolesti zad, vrací tělu ohebnost, svalům pružnost, zbavuje tělo únavy a stresu, prospívá duchovnímu rozvoji.

Postupně se v každé lekci (1,5 hod.) učíme a následně zdokonalujeme ve správném dýchání, ve schopnosti uvolnění, protahování a posilování. Jógová cvičení jsou psychosomatická, mají tedy vliv na tělo, mysl, dech a vědomí. Cvičící postupně pocítí harmonizující účinek a rozvine jemnější cit pro své tělesné funkce, pro pozitivní mysl a umění být sám sebou.

Důležitý je stav vlastního těla a vlastní pocity, není nutné zvládat složité pozice. V józe se nesoutěží, někdo chce více relaxovat, jiný posilovat. Hathajóga je také výbornou průpravou ke všem sportům.

Lekce jsou vedené v poklidném tempu, s vědomým dýcháním a dalšími očistnými technikami, se závěrečnou relaxací, s meditačním cvičením.

Hathajógu cvičím téměř 30 let. Z vlastní zkušenosti vím, jak je pro tělo a psychiku prospěšná, a proto mohu každému toto cvičení doporučit.

Lektorka Marie Hrdlicová


Pokud máte o tento kurz zájem, můj tel. je 605 284 758, info také osobně ve Wellness Studiu Daniela nebo na tel. 775 775 074.